find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

दिमाग खराब को ‘हजुरी’ गीत रिलिज

रिलिजको दुई दिन अगाडी फिल्म ’दिमाग खराब’ले आफनो नयाँ गीत ’हजुरी’ बोलको गीत सार्वजनिक गरेको हो । गीतमा जयन जे वाइवाको शब्द रचना तथा संगीतमा छ । फिल्म यही शुक्रबारबाट प्रदर्शनमा आउँदैछ । गीत :

रिलिजको दुई दिन अगाडी फिल्म ’दिमाग खराब’ले आफनो नयाँ गीत ’हजुरी’ बोलको गीत सार्वजनिक गरेको हो । गीतमा जयन जे वाइवाको शब्द रचना तथा संगीतमा छ । िफिल्म यही शुक्रबारबाट प्रदर्शनमा आउँदैछ । गीत :

गीतमा स्वर पनि उनकै रहेको छ । उनलाई स्वरमा मिना निरौलाले साथ दिएकी छन् । गीतको भिडियोमा फिल्म कलाकारहरु खगेन्द्र लामिछाने र स्वस्तिमा खड्का मुख्य रुपमा फिचर्ड छन् भने दयाहाङ राई लगायतका कलाकारलाई पनि देख्न सकिन्छ ।

सिनेमा आर्ट्स र ब्ल्याक हर्स पिक्चर्सको निर्माण रहेको सिनेमामा खगेन्द्र लामिछाने, दयाहाङ राई, स्वस्तिमा खड्का, अपणर् थापा, विजय बराल, सुमन कार्की, पुष्कर गुरुङ, माओत्से गुरुङ, राजन खतिवडा, रमा थपलिया, गौरभी आरएल सिंह, गीत अधिकारी, कृष्णभक्त महर्जन, धीरज भट्ट, राहुल सिवाकोटी, नविन खड्कालगायतको पनि अभिनय छ ।

गीतमा स्वर पनि उनकै रहेको छ । उनलाई स्वरमा मिना निरौलाले साथ दिएकी छन् । गीतको भिडियोमा फिल्म कलाकारहरु खगेन्द्र लामिछाने र स्वस्तिमा खड्का मुख्य रुपमा फिचर्ड छन् भने दयाहाङ राई लगायतका कलाकारलाई पनि देख्न सकिन्छ ।

सिनेमा आर्ट्स र ब्ल्याक हर्स पिक्चर्सको निर्माण रहेको सिनेमामा खगेन्द्र लामिछाने, दयाहाङ राई, स्वस्तिमा खड्का, अपणर् थापा, विजय बराल, सुमन कार्की, पुष्कर गुरुङ, माओत्से गुरुङ, राजन खतिवडा, रमा थपलिया, गौरभी आरएल सिंह, गीत अधिकारी, कृष्णभक्त महर्जन, धीरज भट्ट, राहुल सिवाकोटी, नविन खड्कालगायतको पनि अभिनय छ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha