find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

दोश्रो सातामा पनि आक्रमक दिमाख खराब, मोफसलमा निश्चल स्वस्तिमा

निश्चल बस्नेत निर्देशित फिल्म ‘दिमाग खराब’ले दोश्रो सप्ताहान्त समेत आक्रामक व्यापार गर्न सफल भएको छ । फिल्मले अब्बल ‘वर्ड अफ माउथ’ र लगातारको तिहार बिदाको फाइदा उठाएको हो ।

फिल्म ‘दिमाग खराब’ले अकुपेन्सी र शोका आधारमा सलमान खान स्टारर ‘टाइगर ३’ पनि पछि पारेको छ । फिल्मले दोस्रो शनिबार काठमाडौं र उपत्यका बाहिरका हलमा बलिउडभन्दा नेपाली फिल्मको अकुपेन्सी उच्च देखियो । वितरक गोविन्द शाहीले पहिलो साता फिल्मको कमाइ चार करोड रुपैयाँ ग्रसभन्दा माथि उक्लिएको जानकारी दिएका छन् । दोस्रो सातामा फिल्मले लगानी सुरक्षित गर्ने वितरक शाहीले विश्वास गरे । रौनक विक्रम कंडेल निर्मित फिल्मको लगानी चार करोड बताइएको छ । फिल्मले आइतबार छठको बिदामा पनि दर्शकलाई आकर्षण गरिरहेको छ ।

सिनेमा आर्ट र ब्ल्याक हर्स पिक्चर्सको संयुक्त प्रस्तुती रहेको फिल्म दिमाग खराब मा खगेन्द्र लामिछाने, स्वस्तिमा खड्का, अर्पण थापा, दयाहाङ राई, बिजय बराल, सुमन कार्की लगायत अन्य कलाकारहरुको अभिनय छ । आकाश बरालको लेखन रहेको फिल्मलाई सुसन प्रजापतिले खिचेका हुन् ।

यस्तै निर्देशक निश्चल बस्नेत र अभिनेत्री स्वस्तिमा खड्का शनिबारबाट मोफसल यात्रामा छन् । शनिबार चितवनमा दर्शकलाई भेटेका स्वस्तिमा र निश्चल आइतबार पोखरा पुगेका हुन् ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha