find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

पुजार र मैतबहादुरको मित्रता (६ तस्बिर)

अभिनेताद्वाय आर्यन सिग्देल र प्रदीप खड्काले पहिलो पटक फिल्म ‘पुजार सार्की’को एकसाथ अभिनय गरे । पर्दामा उनीहरु क्रमशः पुजार र मैतबहादुरको भूमिकामा प्रस्तुत गरेका छन् । पर्दामा उनीहरुको मित्रता लोभलाग्दो छ ।

पर्दामा जस्तै आर्यन र प्रदीपको मित्रता पर्दा बाहिर पनि उस्तै देखिन्छ । उनीहरु ‘पुजार सार्की’को प्रचार प्रसारमा सबै जसो ठाउँमा सँगै उपस्थित थिए । फिल्म प्रदर्शन पश्चात् पनि हलहरुमा आर्यन र प्रदीप बिहिबार बिहानी शोबाटै सँगसँगै छन् ।


अझ रमाइलो कुरा त आर्यनले दर्शकसँग मैतबहादुर (प्रदीपको पात्र) मन पर्यो हैन ? भन्दै सोधिरहेका थिए । यसले पनि प्रदीप प्रति आर्यन माया र मित्रता प्रष्ट हुन्थ्यो । यसमा प्रदीप कृतज्ञ र दंग देखिन्थे ।


दिनेश राउत निर्देशित फिल्म ‘पुजार सार्की’ले दर्शकबाट प्रशंसा पाइरहेको छ भने सुरुवाती व्यापार राम्रो गरिरहेका छ । फिल्ममा आर्यन र प्रदीपसँगै पल शाह, अञ्जना बराइली र परिक्षा लिम्बुको मुख्य भूमिका छ ।


यिनै मिल्ने पुजार सार्कीका पुजार र मैतबहादुर आर्यन र प्रदीपलाई ६ तस्बिरमा हेर्नुस् ! तस्बिर : उद्धव रसाइली
ड्रेस डिजाइन : विश्व गौतम (विश्व क्रियशन)


प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha