find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

क-कस्ले पाए भारतको ‘क्याप्टिभेटिङ क्रियसन अवार्ड’ ?

आइतबार काठमान्डौ, राजधानीमा भारतको ‘क्याप्टिभेटिङ क्रियसन अवार्ड’ आयोजित भयो । अवार्ड समारोहमा नेपाली कलाकार, खेलाडीदेखि सञ्चारकर्मी सम्मलाई अवार्ड तथा सम्मान पत्र प्रदान गरियो ।

अभिनेत्री प्रियंका कार्की, श्रद्धा क्षेत्री, नायक धिरज मगर, अरुण क्षेत्री, बरिष्ठ कलाकार हरिबंश आचार्य, संगीतकर शम्भुजित बाँस्कोटा, राष्ट्रिय क्रिकेट टोलिका पुर्व कप्तान पारस खड्का लगायतले विभिन्न शिर्षकमा अवार्ड र सम्मानपत्र प्राप्त गरे । अवार्ड समारोहमा बरिष्ठ कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ, विनोद चौधरी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

यस्तै बलिउड अभिनेत्री भाग्यश्री अवार्ड सेरोमनीको मुख्य आकर्षकको रुपमा थिइन् । भाग्यश्रीसँगै भारतिय चर्चित कलाकार रञ्जित रे, विन्दु दारासिंह अवार्डमा सहभागी थिए ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha