find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

‘पुजार सार्की’ र ‘फर्की फर्की’ प्रदर्शनको पाँचौं सातामा प्रवेश

फिल्म ‘पुजार सार्की’ र ‘फर्की फर्की’ प्रदर्शनको पाँचौ सातामा प्रवेश गरेका छन् । जेठ १० गतेबाट प्रदर्शनमा आएका यी दुई फिल्मले यो बिहिबारबाट प्रदर्शनको पाँचौ हप्ताको यात्रा सुरु गर्न सफल भएका हुन् । ‘पुजार सार्की’ र ‘फर्की फर्की’ ले नेपालसँगै विदेशमा समेत दर्शकको उत्साहपुणर् साथ पाइरहेका छन् ।

दिनेश राउत निर्देशित फिल्म पुजार सार्कीमा आर्यन सिग्देल, प्रदीप खड्का, पल शाह, अञ्जना बराइली र परिक्षा लिम्बुको मुख्य भूमिका छ । विकास सुवेदीको लेखन रहेको फिल्मले जातिय विभेद विरुद्धको विषयलाई प्रस्तुत गरेको छ । संगीतकार सुभाष भूषाल पुजार सार्की मार्फत पहिलो पटक फिल्मको निर्माता बनेको हुन् । फिल्मलाई दर्शकले रुचाइ रहेका छन् ।

यस्तै फिल्म ‘फर्की फर्की’ मा अनमोल केसी र जसिता गुरुंगको मुख्य भूमिका छ । यही फिल्मबाट रवि काफ्ले र समृद्धि अर्यालले अभिनयमा डेव्यु गरेका छन् । सुयोग गुरुंग निर्देशित फिल्मलाई रोहित अधिकारीले निर्माण गरेका हुन् । निर्देशक गुरुंग अनमोलकै मुख्य भूमिका रहने जेरी अन टपको निर्देशनमा जुटेका छन् ।

‘पुजार सार्की’ र ‘फर्की फर्की’ले प्रदर्शनको चौथो साता पार गर्दा यो शुक्रबार दयाहाङ राई स्टारर फिल्म गाउँ आएको बाटो तेश्रो सातामा प्रवेश गर्दैछ । फिल्म बाटोले समेत दोश्रो साताको यात्रा तय गर्दैछ । अनि पूजा शर्मा स्टारर एक्सन फिल्म दान्भी फ्रेस रिलिज हुँदैछ भने भजन शिरोमणी स्व.भक्तराज आचार्यको बायोपिक फिल्म आचार्य यही शुक्रबारबाट पुनः प्रदर्शनमा आउँदैछ ।

यो शुक्रबार असार ७ गतेबाट कुल पन्ध्र फिल्महरु नेपालका हलहरुमा प्रदर्शन हुनेछन् । यी मध्ये कुन फिल्मले कस्तो दर्शकको पाउलान् त ?

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha