find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

यस्तो छ नेपालमा खिचिएको ‘उचाई’

नेपालमा समेत छायाँकन गरिएको बलिउड फिल्म ‘उचाई’ यो शुक्रबारबाट प्रदर्शनमा आएको छ । सगरमाथाको आधार सिविरसम्म पुगेर खिचिएको बलिउड फिलम उचाई कस्तो छ त ?

“लक डाउन पछिको बलिउडले बनाएको सबैभन्दा बेस्ट मुभी”, नेपालका स्क्रिप्ट राइटर प्रदीप भारद्वाजले शुक्रबार उचाई हेरेपछि आफ्नो फेसबुक वालमा लेखेका छन् । यस्तै बलिउडका विश्वासिल समिक्षाक तरण आदर्शले पनि ‘उचाई’को प्रशंसा गरेका छन् । ‘मनछुने फिल्म’ भन्दै दरणले ‘उचाई’ लाई पाँचमा साढे तीन अंक दिएका छन् ।

सुरज बड्जात्याको निर्देशनमा तयार भएको यो फिल्ममा अमिताभ बच्चन, अनुप खेर, बोमन इरानी, डेनी, नेना गुप्ता, परिणिती चोपडा लगायतका कलाकारको अभिनय छ । यो फिल्मले ४ साथीको मित्रताको कथा भन्छ । विशेषगरि, डेनीले नेपालको सगरमाथाको वेसक्याम्पसम्म पुग्न देखेको सपनालाइ तीन साथीहरुले पुरा गरेको यात्रालाई रोचक तरिकाले देखाइएको छ ।

फिल्मको क्लाइमेक्समा नेपालको झण्डालाई समेत देखाइएको छ । ‘उचाई’ले नेपालको सगरमाथालाई विश्व बजार सुन्दर तरिकाले प्रस्तुत गरेको शुक्रबार आयोजित विशेष शोमा सहभागीको प्रतिक्रिया छ ।

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha