find here https://rolexreplicasswissmade.com/.30% off https://replica-watches.icu/.look these up knockoff watches.special info rolex copies cheap.cheapest https://www.watchesreplica.es/.check out this site fakekonstantinchaykin.com.next page fake rolex.Welcome To replicawatches1for1.net.Home Page swiss replica watches aaa+ grade.Learn More replica watches.factory direct perfect replica watches.you could try here imitation watches.best choice replica luxury watches.75% off breitling replica.recommended you read tag heuer replica.Homepage tag heuer replica.find out this here richard mille replica ebay.Up To 80% Off realtywatches.web infotagheuer.com.

जल शाहको यस्तो बानीले हैरान रमेश उप्रेती (६ तस्बिर)

अभिनेता रमेश उप्रेती र अभिनेत्री जल शाहले आधा दर्जन जति फिल्महरुमा सँगै अभिनय गरेका छन् । यसैले पनि रमेश र जललाई एक अर्काका धेरै रमाइला किस्साहरु याद छन् ।

जल आफ्नो हितैषी रमेशसँग रमाइलो विथ उत्सव शोमा पाहुना बनेर आएकी थिइन्, जहाँ उनीहरुले एक अर्काकको धेरै रमाइला किस्साहरु खुलाए । जल शाहले फिल्मी करिअरको सुरुवाती दिनहरुमा आफ्नो स्लिम फिगर र बोल्ड अदाहले दर्शकलाई मन्त्रमुग्ध बनाइन् । पारिवारिक जीवनमा व्यस्त बनेपछि भने जल शाह शारीरिक रुपमा मोटाएकी छिन् । जबकी रेमश उप्रेती अहिले पनि शारीरिक रुपमा सुगठित छन् ।


‘यो मायाको सागर’ जोडीको यही मोटोपनले भने रमेश हैरान छन् । ‘म त थाकिसकें । हात उठाएँ’, जलको व्यायम नगर्ने बानीले हैरानी बनेका रमेश भन्छन्, ‘अब त जलले फोन पनि नै उठाउँदैन् वर्कआउट गर् भन्छ भनेर !’

यता जलले अर्को साल फर्किंदा आफु घटेर आउने आफैंसँग वाचा गरिन् । सम्भवतः उनी अर्को साल वास्तविक कथामा आधारित फिल्म मार्फत दर्शकमाझ आउनेछिन् ।

बिहेपछि जल शाह अमेरिकामा श्रीमान र छोरीसँग बस्छिन् । आमाको श्रद्धा गर्न नेपाल आएका उनीहरु गत साता अमेरिका फर्किएका छन् ।

तस्बिर : उद्धव रसाईली

प्रतिक्रिया
हाम्रो टिम :-
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक : उत्सब रसाईली
अफिसियल फोटोग्राफर : उद्धव रसाईली
बजार प्रबन्धक : कुशल घतानी
ग्राफिक्स डिजाइनर : विजय बस्याल 'टौवा क्रियशन'
हाम्रो बारेमा
एउटा तीतो यथार्थ के छ भने नेपाली समाजमा फिल्मलाई अझ गम्भीर रुपमा लिइदैन । हल्का र टाइमपास जस्तो मात्र ठानिन्छ । प्रगतीतर्फ उन्मुख भए पनि कलाकर्मीलाई हेर्ने दृष्टिकोण अझ साँघुरो छ । र, यो सम्मानभावलाई अझ चुचुरोमा पुराउँदै फिल्म उद्योगप्रति सबैले सम्मान गर्ने माहौल सिर्जना गर्नु दायित्व पत्रकारिताको पनि हो । हामीले यसलाई अनुग्रह भन्दा कर्तव्य ठानेका छौं । त्यस्तै, कलाकार र दर्शकबीचको दुरी कम गर्दै फिल्मप्रति अपनत्व भाव विकास गर्न पनि हामी खुलेर लाग्नेछौं ।
© Copyright 2017 by RamailoChha